חנויות הקניון
חשמל ואלקטרוניקה
מחשבים ותוכנות
לבית לגן ולמשרד
פנאי ספורט ותיירות
מתנות ושונות
ילדים
טיפוח יופי ובריאות
רכב
מבצעי כל החנויות
חיפוש מוצר ב-Gmall
קניון וירטואלי
מבצעים  קטגוריות מוצרים
סיסמא
שכחתי סיסמא
הרשם עכשיו
פתח חנות חינם ב-Gmall

ראשי אודות מבצעים תקנון קניה בטוחה יצירת קשר הסל שלי
אודות לבית ולגן

הומ אאוטלט מתמחה בשיווק והרכבה של ריהוט לבית ולגינה. בהתבסס על ידע וניסיון נרחב שצברנו במכירות של מוצרינו באירופה וארה"ב, אנחנו גאים להביא לישראל חווית קנייה בסטנדרטים עולמיים שיביאו לקנייה זולה, חכמה, וידידותית למשתמש לפני, בזמן ואחרי קניית המוצרים.

החברה הינה יבואנית של רהיטים ומחסנים ומתמחה במכירות מוצרים לבית ולגינה באינטרנט, עם דגש על מתן כלים ללקוחותינו לבצע קנייה מושכלת. אנחנו שואפים לתת ללקוחות שלנו את חווית הרכישה הנעימה והנוחה ביותר, מתחילת "מסע" הקניות, דרך קבלת המוצר ועד לשימוש במוצר לשביעות רצונם. אנחנו דוגלים בשקיפות ובתיאום ציפיות לפני הרכישה ועמידה בהן לאחריה.

אנחנו מחויבים למחיר אטרקטיבי למוצרינו ומשתמשים בכלים אוטומטיים בכדי לוודא זאת.

מניסיוננו, דרך חשובה לעמוד על טיבו של מוצר היא קבלת משובים של לקוחות. אנו משתמשים באתר המנהל את הביקורות באופן אובייקטיבי, מפרסמים ציטוטים של לקוחות שלנו על המוצרים וחווית הקנייה. אנו שמים על כך דגש רב, 1- כדי לקבל פידבק, ממנו אנו לומדים על היתרונות והחסרונות של המוצר והשירות 2- לטובת לקוחות אחרים שלומדים מהניסיון שלכם. אנחנו נעשה מעל ומעבר כדי שגם אתם תהיו לקוחות מרוצים שנותנים לנו לא פחות מחמישה כוכבים.

לבית ולגן
טיפוח יופי ובריאות
מתנות ושונות
לבית לגן ולמשרד
חשמל ואלקטרוניקה
פנאי וספורט
פרטי החנות
שם החנות:
לבית ולגן

תיאור:
לבית ולגן מתמחה בשיווק ריהוט לבית ולמשרד. המוצרים המשווקים על ידנו הם מחומרים איכותיים ואנו מקפידים מאד על שירות איכותי מהיר

טלפון:
058-4627501


כתובת:
אבשלום גיסין 51 פתח תקוה