חנויות הקניון
חשמל ואלקטרוניקה
מחשבים ותוכנות
לבית לגן ולמשרד
פנאי ספורט ותיירות
מתנות ושונות
ילדים
טיפוח יופי ובריאות
רכב
מבצעי כל החנויות
חיפוש מוצר ב-Gmall
קניון וירטואלי
מבצעים  קטגוריות מוצרים
סיסמא
שכחתי סיסמא
הרשם עכשיו
פתח חנות חינם ב-Gmall

ראשי אודות מבצעים תקנון קניה בטוחה יצירת קשר הסל שלי
תקנון החנות

 

 

סוד הבריאות-תקנון אתר

http://www.gmall.co.il/store/about.aspx?store=110   אתר סוד הבריאות          
 (להלן- האתר) הינו אתר ברשת האינטרנט, המנהל חנות וירטואלית, ומציע ללקוחותיו מכירת מוצרים שונים (תוספי תזונה, מוצרי טיפוח ויופי,   וכו') (להלן – השירותים). האתר הינו בבעלות יהושע אלבז – סוד הבריאות (להלן - החברה או האתר  
.

האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד .
כל הרוכש שירותים ו/או מתעתד לרכוש ו/או לקבל מידע באמצעות האתר ו/או מי שגולש באתר ומשתתף בפעילות המוצעת באמצעות האתר מצהיר ומתחייב כי קרא את התקנון ומסכים להוראותיו .

תנאי שימוש באתר – רכישת שירותים וקבלת מידע

ניתן לבצע פעולות שונות באתר אך ורק לשם ביצוע הזמנות, קבלת שירותים ו/או מידע. אין לעשות שימוש באתר זה למטרות אחרות .

    כל אדם שהינו מעל גיל 18 שנים וברשותו חשבון   PayPal ‏ ראשי לבצע קניות באתר

אפשרות תשלום נוספת:
   ללא חשבון PayPal‏ התשלום יתבצע ע"י משלוח גוביינא לבית הדואר הקרוב, בעת קבלת המוצרים התשלום ימסר לבית הדואר בתמורה לקבלת המוצרים.

הזמנתו או הצעתו (להלן – הצעה) של הרוכש לקבלת שירותים תתקבל בתנאי שנתמלאו כל התנאים הבאים:
(1) המוצרים המבוקשים נמצאים במלאי; (2) המען בו יש לספק את השירות נמצא במדינת ישראל; (3) הרוכש הינו בעל תא דואר אלקטרוני אישי ברשת האינטרנט, למעט אם העסקה נעשית באמצעות הטלפון
.

מדיניות שירותים ומחירים
הזמנות באתר יתקבלו בקניה בכל סכום .
התמונות המצולמות באתר להמחשה בלבד .

מגוון השירותים, המחירים (לרבות בגין הוצאות משלוח) ותנאי התשלום באתר זה יכולים להשתנות מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי של החברה .

אנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומר לעצמו האתר "סוד הבריאות"  את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם תסרב, תימחק הזמנתך   ולא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.

משלוח - מסירת החבילה לחברת השילוח (בדרך כלל דואר ישראל).
המוצרים יסופקו באמצעות דואר ישראל לסניף הדואר הקרוב לכתובת שמסרת במהלך תהליך הקנייה או באמצעות חברת שילוח אחרת. המשלוח יגיע בהתאם לזמן האספקה הנהוג בדואר ישראל ובכפוף לטיב ולתנאי השירות המקובלים בדואר ישראל או בחברת השילוח האחרת. והנך מצהיר כי לא תהיה לך כל טענה נגד   "סוד הבריאות" עקב שיבושים באספקה ו/או בשירות שיגרמו ע"י דואר ישראל או חברת  השילוח.
 l   .l " סוד הבריאות" לא ישא באחריות כלפיך בגין כל נזק שייגרם לך בשל איחורים באספקה, תקלות או שיבושים במשלוח, ובלבד שציין על גבי החבילה את השם והכתובת כפי שהופיעו בהזמנתך.
אספקת המוצרים באמצעות שליחים אפשרית בתאום מראש ובתוספת תשלום.
המשלוח יגיע ליעד המבוקש תוך 7 ימי עסקים מרגע אישור ההזמנה כולל ביטוח המוצר .
שליחת המוצרים תתבצע רק לאחר קבלת התשלום באופן שיהיה לשביעות רצונו של אתר "סוד הבריאות"

פרטי רוכש השירותים ואבטחת האתר

בעת ביצוע הזמנה לרכישת שירותים באמצעות האתר יידרש הרוכש להזין במערכת פרטים אישיים, פרטי ההזמנה,  וכו' (להלן – הפרטים). בעלי האתר ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, הנ"ל לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר .

הקלדת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מוסרי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעלי האתר ו/או למי מפעיליו ו/או למי ממנהליו ו/או למי מטעמם. במקרה של הקלדה שגויה של פרטים (לרבות הפרטים האישיים של הרוכש), שמורה לחברה ו/או מי מטעמה הזכות לפסול את ההצעה .  .

החברה תהא רשאית לשלוח למבצעי הפעולות דואר אלקטרוני ולפנות אליהם בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים של החברה, חידושים באתר פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו"ב, אלא אם יודיע הרוכש בכתב כי אינו מעוניין בכך .

תשלום בגין השירותים

 סך התמורה בו ייחויב הרוכש מופיע ב"סל קניות"  . סכום זה כולל את כל הפריטים המופיעים ב" עגלת קניות " לרבות הוצאות משלוח .

ביטול פעולות על ידי הרוכש

1. ככלל הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 ( להלן: החוק).
2. ניתן לבטל רכישת מוצר 14 יום מיום קבלת המוצר, הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח בכתב ו/או בפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות   
shukiel@walla.co.il
3. במקרה של ביטול העסקה יחויב הלקוח בשיעור של 5% אך לא למעלה מ- 100 ש"ח, בהתאם להוראות החוק.  
4. אם סופק המוצר לקונה, חלה חובת החזרת המוצר אל מחסני הספק על הלקוח .
5. מוסכם כי הלקוח יחזיר את הנכס באריזתו המקורית, שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא .
6. מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין דמי משלוח גם אם טרם קיבל את הנכס, וזאת במידה והנכס נשוא העסקה נשלח זה מכבר .
7. לא ניתן להחזיר מוצרים אשר נפתחו , אלא לאחר שהספק נתן את הסכמתו מראש.

אתר "סוד הבריאות"  יהיה רשאיי לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים :

1. נפלה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר .
2. אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין .
3. במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה, טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין .
4. במידה ולא תתקבלנה הצעות לרכישת המוצרים המוצעים באתר

הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צוינה בדף ההרשמה . 

הגבלת אחריות

  החברה שואפת שכל המוצרים המוצעים על ידה באתר יהיו באיכות גבוהה וראויים לשימוש. דגש רב מושם על איכותם ומקוריותם .החברה מתחייבת כי המוצרים אותם משווקת הינם מקוריים ואיכותיים, מהחברות המובילות והעדכניות ביותרבמידה ומי מהמוצרים הנזכרים לעיל אינו כך (להלן – המוצר הפגום), זכאי הרוכש לפנות אל החברה (באמצעות טלפון: 0545-350598) ולהודיע על כך. מוסכם על הצדדים, כי החברה תבדוק את התלונה ותהא רשאית להחליף את המוצר הפגום או לזכות את הרוכש בסך התמורה ששולמה בגין אותו מוצר (לרבות בעלות המשלוח, אם לא הוזמנו שירותים אחרים על ידי הרוכש באותה עסקה), על פי שיקול דעתה הבלעדי .האחריות הבלעדית לכל המוצרים ולגבי כל מידע או מצג שנעשה באתר בכל הנוגע למהות המוצרים, לרבות שמות היצרנים, טיב המוצרים, תכונות המוצרים, תמונות המוצרים וכיוצ"ב, חלה על היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים, על-פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן ובהתאם לתנאי תעודות האחריות והשירות הצמודות לכל מוצר/שירות, אם צורפו .

התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד. יודגש, כי לאור העובדה כי התמונות מוצגות על גבי צג המחשב ו/או מודפסות על ידי המחשב, ייתכנו הבדלים ושינויים בין המראה המוצר בתמונה לבין המוצר במציאות .בכל מקרה חבות החברה, תחת כל עילה משפטית שהיא, בגין מוצרים הנזכרים בסעיף זה לא תעלה מעבר לגובה התמורה ששולמה בפועל על המוצר/השירות שהוזמנו ע"י הרוכש .

שיפוי ופיצוי בגין שימוש בלתי ראוי באתר

כל העושה שימוש בלתי ראוי באתר מתחייב לשפות ולפצות את החברה ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם בגין כל תביעה ו/או הוצאה ו/או נזקים מכל מין וסוג כלשהו כולל הוצאות משפטיות, אשר ייגרמו לחברה /או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם .

בעלות

החברה תהא רשאית לסגור את האתר או לבטל שירותים או לצמצמם. כמו כן, תהא החברה רשאית לשנות את תקנון האתר מעת לעת .כל מחלוקת שהיא בין רוכש ו/או גולש באתר לבין החברה בשל פעילות באמצעות האתר תתברר בישראל בבתי המשפט בעיר ראשון לציון בלבד .

שירות לקוחות

לבירורים שונים ואינפורמציה נוספת ניתן לפנות לנציגי מחלקת שירות הלקוחות של החברה באמצעות הדואר האלקטרוני, בכתובת

shukiel@walla.co.ilאו בטלפון 0545-350598 בימים א'-ה' בין השעות 09:30-19:30 יום ו' וערבי חג בין השעות 09:30-13:30

 .אנו נשמח לקבל הערות והצעות לשיפור  וכן מידע לגבי מוצרים שהייתם מעוניינים לראות באתר . 
מאחלים לכם חווית קניה מהנה 

הבהרה משפטית: כל נושא או מידע המופיע באתר זה נועד למסירת מידע  בלבד כפי שהופיע בפרסומים שונים או נכתבו באתר היבואן/היצרן של המוצרים המוצעים למכירה  ואין לראות בו ייעוץ רפואי או משפטי. המידע הקיים באתר זה אינו מחליף יעוץ רפואי  ובכל בעית בריאות יש לפנות לרופא המטפל. כמו כן אני מדגיש בזאת שאין ואסור להפסיק טיפול תרופתי אלא בהסכמת הרופא המטפל ובידיעתו.

אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, למכור, לשדר, לפרסם, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר, כולל מוצרים, תמונות, גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל דבר אחר המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש ע''י  דר' יהושע אלבז - סוד הבריאות

סוד הבריאות - מוצרי טבע
לא נמצאו קטגוריות
פרטי החנות
שם החנות:
סוד הבריאות - מוצרי טבע

תיאור:
חנות לממכר מוצרי טבע. תוספי מזון, צמחי מרפא, קוסמטיקה טבעית וכן טיפולים הולסטיים

טלפון:כתובת: